Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421903655644

Naši partneri

Veselá Labka

Veselá Labka

Priamo v našej klinike sa nachádza populárny zvierací salón Veselá Labka. O Vaše zvieratko sa Vám postarajú veľmi milí a zároveň skúsení strihači a strihačky, ktorí majú podľa nás veľmi dobrý vkus. Zvoľte si termín strihania, či kúpania priamo na ich webovej stránke www.veselalabka.sk.

VIAC INFO

Výchova, výcvik, zvierací hotel

Výchova, výcvik, zvierací hotel

Naša veterinárna klinika spolupracuje aj s výcvikovým centrom pre psíky všetkých plemien - World Canine Pro Sport a taktiež aj so psím hotelom. V prípade potreby môžete tieto služby využiť. Výcvikové centrum riadi Martin Barlík s kolegami. Výchovou a výcvikom psov sa zaoberajú už niekoľko rokov. 

 

VIAC INFO

Krmivá Royal Canin

Krmivá Royal Canin

Odporúčame aj diéty a krmivá od tradičného výrobcu Royal Canin. Zakúpiť si ich môžete priamo u nás na veterinárnej klinike, prípadne si ich môžete aj objednať. Máme tie výrobkové rady, ktoré v bežných obchodoch nieje možné kúpiť a okrem toho Vám ich ponúkame pre Vás za veľmi výhodných cenových podmienok.

VIAC INFO

Veterinárna ambulancia Spektravet

Veterinárna ambulancia Spektravet

Veterinárna ambulancia Spektravet funguje od roku 2018, za tú dobu sa vypracovala na úroveň najvyhľadávanejšej veterinárnej ambulancie v bratislavskom Ružinove. Okrem ošetrenia domácich miláčikov, ambulancia ponúka tiež služby zvieracieho salónu. 

VIAC INFO

Veterinárna klinika Lionvet

Veterinárna klinika Lionvet

Veterinárna klinika Lionvet v Ivanke pri Dunaji funguje od roku 2014, za ten čas sa stala moderným a vyhľadávaným pracoviskom v oblasti veterinárnej medicíny. Klinika ponúka komplexnú profesionálnu starostlivosť v rámci prevencie, internej medicíny, chirurgie a poradenstvo s chovom, výživou a welfare pre domácich miláčikov. 

VIAC INFO

Veterinárna klinika Easyvet

Veterinárna klinika Easyvet

Veterinárna klinika Easyvet sa nachádza na Mánesovom námestí v Petržalke. Súčasťou kliniky je aj známy zvierací salón Veselá Labka. V Petržalke tieto prevádzky pribudli len nedávno, ale už teraz si ich okolie veľmi obľúbilo, kedže na jednom mieste vybavia so svojím domácim miláčikom takmer všetko. 

VIAC INFO