Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť NON STOP po tel. dohovore

+421903655644

O nás

Vy a Vaše zvieratko ste pre nás vždy na prvom mieste

Vy a Vaše zvieratko ste pre nás vždy na prvom mieste

Cieľom našej veterinárnej kliniky PrimaVet je taká starostlivosť o psov, mačky a ostatné malé spoločenské zvieratá, akú si klienti na Slovensku vždy priali.

V praxi to znamená poskytovanie špičkovej komplexnej starostlivosti pre domácich miláčikov, vrátane prevencie, liečby a hospitalizácie v príjemnom prostredí s dobrou dopravnou dostupnosťou, bez dlhého čakania na vyšetrenie, s non-stop pohotovosťou pre naliehavé prípady a s využitím najnovších odborných poznatkov, postupov a technológií.

Naším spoločným cieľom je zdravý zvierací pacient a jeho spokojný majiteľ.

Vysoká odbornosť, žiadne skratky

Máme radi zvieratá a svoju prácu. Každý z nás sa špecializuje na svoju obľúbenú oblasť veterinárnej medicíny. Napriek bohatej praxi a tisíckam úspešných veterinárnych zákrokov a spokojných klientov sa neustále naďalej dovzdelávame o aktuálne novinky v odbore.

Chodíme na medzinárodné odborné školenia a informujeme sa o najnovších poznatkoch z cudzojazyčnej literatúry. Keď ste so svojím zvieratkom u nás, môžete si byť istí, že mu bude určená správna diagnóza a poskytnutá špičková starostlivosť.

Špičkové vybavenie

Špičkové vybavenie

Našu kliniku sme vybavili najmodernejšími prístrojmi, od špičkových analyzátorov a mikroskopov až po digitálny roentgen.

Vďaka nim môžeme poskytovať u nás na jednom mieste veterinárnu starostlivosť pre Vaše zvieratko presnejšie, rýchlejšie a na základe kvalitnejších informácií (Toto je veľmi dôležité !).

Radi Vám ukážeme a vysvetlíme naše vybavenie počas vašej návštevy :) alebo si ho môžete pozrieť na na našich webových stránkach v časti Služby.

VIAC INFO

Transparentnosť a férovosť za každých okolností

Naša klinika je tvorená skúsenými veterinárnymi doktormi. Okrem vysokej odbornosti kladieme dôraz aj na transparentnosť, férovosť a profesionalitu vo vzťahu k zvieracím pacientom a ich majiteľom.

To znamená, že Vás vždy pravdivo informujeme o zdravotnom stave Vášho zvieratka a o optimálnej terapii, teda vás neposielame na zbytočné vyšetrenia ani nenútime predražené lieky.

Pes nie je mačka alebo prečo je príjemné prostredie dôležité

Pes nie je mačka alebo prečo je príjemné prostredie dôležité

Tak ako je návšteva lekára pre ľudí zväčša stresujúca, tak aj návšteva veterinárnej ordinácie zo svojej podstaty vyvoláva u zvieracích pacientov negatívne reakcie.

Príjemným prostredím našej kliniky a ohľaduplným chovaním sa snažíme dokázať majiteľom aj ich zvieracím pacientom, že to môže byť aj inak.

V našej veterinárnej klinike dbáme na vytvorenie príjemného prostredia pre zvieracích pacientov a ich majiteľov tak, aby sme docielili, že zvieratká nebudú vystresované a my sme sa mohli nerušene venovať pacientovi a jeho problémom. Napríklad aj z toho dôvodu má naša klinika oddelené čakárne pre klientov so psami a s mačkami.

Pri návšteve u nás určite oceníte aj bezproblémové parkovanie, priestrannú čakáreň, bezplatné občerstvenie pre návštevníkov aj zvieracích pacientov a WiFi pripojenie na internet.

Prečo ponúkame také výhodné ceny služieb pri takej vysokej kvalite

Vďaka spolupráci s inými partnerskými veterinárnymi klinikami vieme dosiahnuť lepšie podmienky od dodávateľov prístrojov, materiálu a liekov. O tieto výhody sa s Vami delíme v podobe nižších cien pre našich pacientov.

Sme tu pre Vás - vždy keď nás potrebujete

Sme tu pre Vás - vždy keď nás potrebujete

Vaše zvieratko si nevyberá čas, kedy potrebuje odbornú a profesionálnu pomoc. Pre našich klientov je v prípade potreby špičková starostlivosť od našich veterinárnych lekárov k dispozícii aj mimo bežných otváracích hodín. Cez víkend, počas letných prázdnin dokonca aj na Silvestra či Nový rok.

Pred návštevou odporúčame si rezervovať termín konzultácie s našimi veterinárnymi lekármi buď prostredníctvom formulára, emailom, SMS alebo telefonicky. Návštevu nášho pracoviska mimo ordinačných hodín je potrebné si dohodnúť telefonicky. Bez predchádzajúceho nahlásenia k nám môžete prísť ktorýkoľvek pracovný deň od 8:30 do 19:00, v sobotu od 9:00 do 14:00 a v nedeľu od 9:00 do 12:00.

VIAC INFO

Individuálny prístup a individuálny termín

Ak si z akéhokoľvek dôvodu prajete konzultáciu s nami mimo otváracích hodín, radi sa s Vami stretneme aj vtedy. Stačí k tomu len telefonická dohoda s niektorým z nás na telefónnom čísle +421 903 655 644.

Prečo sa voláme PrimaVet?

Prima po latinsky znamená prvý, najdôležitejší resp. hlavný. Pre nás je zdravie našich zvieracích pacientov a spokojnosť ich majiteľov na prvom mieste. Hrdo sa hlásime k týmto hodnotám a ku všetkým naším zvieracím pacientom sa správame s úctou a láskou.

Vaše časté otázky

a naše odpovede na ne :)

Mám pocit, že sú u Vás stále iní doktori a doktorky.

Naša odpoveď: Nieje to tak celkom pravda. Sme hrdí, že máme veľmi stabilný team, ale s ohľadom na naše pomerne dlhé otváracie hodiny, ktoré máme, aby ste sa na nás mohli vždy spoľahnúť, tak nemôžeme byť neustále na pracovisku. Podstatnú časť pozornosti venujeme aj vzdelávaniu na iných pracoviskách na Slovensku ale najmä v zahraničí. Náš team doktorov je tak odborne vyrovnaný, ako len môže byť s ohľadom na osobné odborné ďalšie špecializácie.

 

Mám pocit, že Vás je zbytočne veľa na klinike

Naša odpoveď: Vzdelávanie mladších kolegov je súčasťou našej filozofie. Aj odborne mladším kolegom umožňujeme pracovať so seniormi, aby sa od nich naučili správnym postupom. Len tak sa aj z nich môžu stať špičkoví doktori, s ktorými budete spokojní.