Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421903655644

Vy a vaše zvieratko ste pre nás vždy na prvom mieste

Prečo PrimaVet?

Prečo PrimaVet?

Prima po latinsky znamená prvý, najdôležitejší, resp. hlavný. V súvislosti s našou veterinárnou klinikou to predstavuje fakt, že zdravie našich zvieracích pacientov a spokojnosť ich majiteľov je u nás vždy na prvom mieste. Ide o hlavný a najdôležitejší cieľ kliniky. Slovo „prima“ v hovorenej reči znamená výborný, vynikajúci, čo pre kliniku predstavuje, že sa snažíme robiť všetko preto, aby v očiach našich klientov bola klinika Primavet, ako jedna z vynikajúcich veterinárnych kliník na Slovensku. Držíme sa toho, aby z našej kliniky vyžarovalo posolstvo, že sa ku svojím pacientom vždy správame s úctou, pochopením a láskou. Každý pacient je pre nás dôležitý a chceme, aby sa cítil u nás dobre. 

Starostlivosť, akú si klienti vždy priali

Starostlivosť, akú si klienti vždy priali

Cieľom našej veterinárnej kliniky PrimaVet je taká starostlivosť o psov, mačky a ostatné malé spoločenské zvieratá, akú si klienti na Slovensku vždy priali. V praxi to znamená poskytovanie špičkovej komplexnej starostlivosti pre domácich miláčikov, vrátane prevencie, liečby a hospitalizácie v príjemnom prostredí s dobrou dopravnou dostupnosťou, bez dlhého čakania na vyšetrenie, s pohotovosťou pre naliehavé prípady a s využitím najnovších odborných poznatkov, postupov a technológií.

 

Vysoká odbornosť, žiadne skratky

Vysoká odbornosť, žiadne skratky

Máme radi zvieratá a svoju prácu. Každý z nás sa špecializuje na svoju obľúbenú oblasť veterinárnej medicíny. Napriek bohatej praxi a tisíckam úspešných veterinárnych zákrokov a spokojných klientov sa neustále naďalej dovzdelávame o aktuálne novinky v odbore. Neustále sa vzdelávame, chodíme na medzinárodné odborné školenia a informujeme sa o najnovších poznatkoch z cudzojazyčnej literatúry. Keď ste so svojím zvieratkom u nás, môžete si byť istí, že mu bude určená správna diagnóza a poskytnutá špičková starostlivosť.

Špičkové vybavenie

Špičkové vybavenie

Našu kliniku sme vybavili najmodernejšími prístrojmi, od špičkových analyzátorov a mikroskopov až po digitálny röntgen. Vďaka nim môžeme poskytovať u nás na jednom mieste veterinárnu starostlivosť pre Vaše zvieratko presnejšie, rýchlejšie a na základe kvalitnejších informácií. Radi Vám ukážeme a vysvetlíme naše vybavenie počas vašej návštevy alebo si ho môžete pozrieť na našich webových stránkach v sekcii "Služby".

VIAC INFO

Transparentnosť a férovosť za každých okolností

Transparentnosť a férovosť za každých okolností

Naša klinika je tvorená skúsenými veterinárnymi doktormi. Okrem vysokej odbornosti kladieme dôraz aj na transparentnosť, férovosť a profesionalitu vo vzťahu k zvieracím pacientom a ich majiteľom. To znamená, že Vás vždy pravdivo informujeme o zdravotnom stave Vášho zvieratka a o optimálnej terapii. Nebudeme Vás posielať na zbytočné vyšetrenia ani nenútime predražené lieky. Vďaka spolupráci s inými partnerskými veterinárnymi klinikami vieme dosiahnuť lepšie podmienky od dodávateľov prístrojov, materiálu a liekov. O tieto výhody sa s Vami delíme v podobe nižších cien pre našich pacientov.

Príjemné prostredie je dôležité

Príjemné prostredie je dôležité

Tak ako je návšteva lekára pre ľudí zväčša stresujúca, tak aj návšteva veterinárnej ordinácie vo svojej podstate vyvoláva u zvieracích pacientov negatívne reakcie.Príjemným prostredím našej kliniky a ohľaduplným chovaním sa snažíme dokázať majiteľom aj ich zvieracím pacientom, že to môže byť aj inak. Dbáme na vytvorenie príjemného prostredia pre zvieracích pacientov a ich majiteľov tak, aby sme docielili, že zvieratká nebudú vystresované a my sme sa mohli nerušene venovať pacientovi a jeho problémom. Napríklad aj z toho dôvodu má naša klinika oddelené čakárne pre klientov so psami a s mačkami. Pri návšteve u nás určite oceníte aj bezproblémové parkovanie, priestrannú čakáreň, bezplatné občerstvenie pre návštevníkov aj zvieracích pacientov a WiFi pripojenie na internet.

Sme tu pre vás vždy, keď nás potrebujete

Sme tu pre vás vždy, keď nás potrebujete

Vaše zvieratko si nevyberá čas, kedy potrebuje odbornú a profesionálnu pomoc. Pre našich klientov je v prípade potreby špičková starostlivosť od našich veterinárnych lekárov k dispozícii aj mimo bežných otváracích hodín. Cez víkend, počas letných prázdnin dokonca aj na Silvestra či Nový rok. Pred návštevou odporúčame si rezervovať termín konzultácie s našimi veterinárnymi lekármi, a to buď prostredníctvom formulára, emailom, SMS alebo telefonicky. Návštevu nášho pracoviska mimo ordinačných hodín je potrebné si dohodnúť telefonicky. 

VIAC INFO

Individuálny prístup a individuálny termín

Individuálny prístup a individuálny termín

Ak si z akéhokoľvek dôvodu prajete konzultáciu s nami mimo otváracích hodín, radi sa s Vami stretneme aj vtedy. Stačí k tomu len telefonická dohoda s niektorým z nás na telefónnom čísle +421 903 655 644.