Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421903655644

HAFPARK: Ideálne miesto pre každého psíčkara

HAFPARK: Ideálne miesto pre každého psíčkara

HAFPARK je miesto vhodné pre každého psíčkara, ktoré prevádzkuje v Petržalke priateľka našej veterinárnej kliniky. Pod jednou strechou nájdete viaceré služby, ktoré majú zjednodušiť a spríjemniť každodenné povinnosti a radosti milovníkov psíkov.

  • PSIA KAVIAREŇ MLSKAFÉ - Prvá kaviareň pre psíkov na Slovensku. Jej cieľom je potešiť všetky zmysly Vášho psíka. V MLSkafé ponúkajú priestor na socializáciu chlpáča, jedinečnú atmosféru a zároveň priateľský prístup.
  • MLS PEKÁREŇ - V zdravej pekárni pre psíkov nájdete len tie najlepšie mäskové MLSky zo slovenských surovín. Psík vyňuchá v týchto skvelých MLSkách a koláčikoch len prírodné suroviny a nenájde v nich žiadnu chémiu. Aktuálne čaká na Vaších domácich miláčikov nová ponuka keksíkov a limitiek na jar. Objednať si môžete aj výbornú narodeninovú tortu pre psíka, ku ktorej dostanete aj super darček, psí haffin koláčik. Musíme poznamenať, že všetky produkty sú vyrábané ručne.
  • HAF ŠKÔLKA -  Ideálna na denné stráženie psíkov. Vaši štvornohí priatelia si môžu užiť deň plný zábavy, spoznať nových psích kamarátov a precvičiť si základnú poslušnosť.
  • HAF SHOP - Zameraný na chovateľské potreby.

HAFPARK nájdete aj na sociálnych sieťach, kde ich môžete zároveň aj kontaktovať. 

  • Instagram: mlskafe_placefordogs
  • Facebook: MLSKAfé

Viac sa dozviete na stránke: https://www.hafpark.sk/