Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421903655644

Zvierací salón priamo aj na našej klinike

Zvierací salón priamo aj na našej klinike

Okrem špičkovej komplexnej starostlivosti pre Vašich domácich miláčikov, môžete na našej veterinárnej klinike využiť aj služby zvieracieho salónu - Veselá Labka.

Už v roku 2007 sa nachádzal na tomto mieste zvierací salón. Na určitú dobu bola však klinika so salónom zatvorená, až kým nedošiel v roku 2015 nový team doktorov, ktorý vdýchol danému miestu opäť život. Priestory boli následne zrekonštruované a do novembra 2017 začal salón opäť fungovať ako súčasť našej veterinárnej kliniky. Od decembra 2017 sa začala písať nová kapitola. Zvierací salón bol pomenovaný novým názvom, rozšírili sa jeho služby, ako aj  team osvedčených a šikovných strihačov a strihačiek. 

So salónom sa super dopĺňame

Majitelia po vyšetrení ich domáceho miláčika na našej veterinárnej klinike, mu radi následne doprajú aj skrášlenie v salóne, ktoré majú hneď po ruke. A naopak, zákazníci, ktorí navštívia Veselú Labku za účelom úpravi srsti ich zvieratka, môžu využiť doplňujúce služby aj našej kliniky napr. odstránenie zubného kameňa. Okrem toho, v prípade, že strihačky, či strihači spozorujú pri úprave zvieratka napr. určitý dermatologický problém, tak hneď vo vedľajších dverách sme im k dispozícií a radi im pomôžeme. 

Viac o Veselej Labke nájdete na ich stránke:

https://www.veselalabka.sk/sk