Dnes otvorené 09:00 - 12:00, pohotovosť NON STOP po tel. dohovore

+421903655644

Modernizovali sme priestory kliniky

Modernizovali sme priestory kliniky

Na našej veterinárnej klinike Primavet prebiehala počas posledných mesiacov rekonštrukcia niektorých priestorov. Ponúkame Vám ukážku, ako sme postupovali, a ako aktuálne vyzerajú tieto priestory po modernizácií.

Hlavný vynovený priestor je v podstate rozdelený na dve menšie miestnosti, oddelené stenou. Prvá miestnosť naľavo slúži na čistenie využívaných nástrojov pri veterinárnych zákrokoch, či operáciách. K dispozícii tam aj sterilizátor, ktorý sa využíva na bezpečnú sterilizáciu chirurgických nástrojov. Miestnosť na pravo je tzv. prípravka, kde sa pripravuje všetko potrebné na operáciu. Okrem toho sa vo vynovených priestoroch nachádza aj zubná chirurgia.  

Modernizáciou prešla aj naša hospitalizácia

Aktuálne máme k dispozície dva hospitalizačné priestory, kde je možné hospitalizovať pacienta, či už na krátkodobú postoperačnú hospitalizáciu, infúznu terapiu alebo dlhodobejšiu hospitalizáciu, ktorej je cieľom stabilizácia pacienta. Boxy v hospitalizačnej miestnosti sú svetlé, ľahko sterilizovateľné a udržiavajú konštantnú teplotu. Okrem toho zabezpečujú pacientom vysoký komfort, jednotlivé zvieratá na seba nevidia a sklené dvere redukujú zbytočný hluk a strach z klietkovej hospitalizácie.

Zdravie, pohodlie a spokojnosť Vášho miláčika je našou prioritou.