Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421903655644

Modernizovali sme priestory kliniky

Modernizovali sme priestory kliniky

Na našej veterinárnej klinike Primavet prebiehala počas posledných mesiacov rekonštrukcia niektorých priestorov. Ponúkame Vám ukážku, ako sme postupovali, a ako aktuálne vyzerajú tieto priestory po modernizácií.

Hlavný vynovený priestor je v podstate rozdelený na dve menšie miestnosti, oddelené stenou. Prvá miestnosť naľavo slúži na čistenie využívaných nástrojov pri veterinárnych zákrokoch, či operáciách. K dispozícii tam aj sterilizátor, ktorý sa využíva na bezpečnú sterilizáciu chirurgických nástrojov. Druhá miestnosť je tzv. predoperačná prípravná miestnosť s dentálnymi stolmi a vzduchovým vyhrievaním - Bair Hugger. Nachádza sa tu aj inhalačný anesteziologicky prístroj s kompletným monitoringom anestézie.

Modernizáciou prešla aj naša hospitalizácia

Aktuálne máme k dispozície dva hospitalizačné priestory, kde je možné hospitalizovať pacienta, či už na krátkodobú postoperačnú hospitalizáciu, infúznu terapiu alebo dlhodobejšiu hospitalizáciu, ktorej je cieľom stabilizácia pacienta. Boxy v hospitalizačnej miestnosti sú svetlé, ľahko sterilizovateľné a udržiavajú konštantnú teplotu. Okrem toho zabezpečujú pacientom vysoký komfort, jednotlivé zvieratá na seba nevidia a sklené dvere redukujú zbytočný hluk a strach z klietkovej hospitalizácie.

Zdravie, pohodlie a spokojnosť Vášho miláčika je našou prioritou.