Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421903655644

Rozšírili sme tím šikovných veterinárov

Rozšírili sme tím šikovných veterinárov

Milí klienti, dovoľujeme si Vám oznámiť, že náš tím PrimaVet sa rozrástol o ďalších šikovných veterinárnych doktorov a asistentov.

Pôsobiť u nás na klinike Primavet bude pani doktorka MVDr. Mária Poláčková, ktorá vyštudovala Univerzitu veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach. Po ukončení štúdia pracovala pre Slovenskú akadémiu vied ako vedecký pracovník Virologického ústavu. Neskôr viedla Veterinárnu kliniku v Pražských Dejviciach, kde naberala skúsenosti v oblasti internej medicíny a chirurgie. U nás v Primavete pôsobí ako internista a diagnostik pre rôzne aj zložité ochorenia.

Novou veterinárnou doktorkou na našej klinike je aj MVDr. Martina Vasilenková, ktorá vyštudovala Veterinárnu a farmaceutickú univerzitu v Brne. Praxovala na neurologickej klinike JAGGY v Brne, počas štúdia sa venovala konkrétne oftalmológii. V poslednom ročníku absolvovala stáž na klinike Jekl & Hauptman zameranej na medicínu drobných cicavcov, ako sú králiky, morčatá, škrečky, myši, či potkany. Tomuto odvetviu veterinárnej praxe sa venuje aj u nás na klinike PrimaVet. Preto, ak máte doma drobných cicavcov, neváhajte sa objednať k pani doktorke, rada Vám poradí a pomôže. Pomôcť neodmietne ani zvieratkám ako sú veverička, ježko alebo dokonca pieskomil.

Tím sa rozšíril aj o veterinárnych asistentov, ktorými sú Mgr. Klaudia Hrázdilová a Andrej Guman. Viac o našom tíme PrimaVet sa dozviete tu: 

https://www.primavet.sk/sk/o-nas/nas-team