Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po tel. dohovore do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421903655644

Novinky zo salónu Veselá Labka

Novinky zo salónu Veselá Labka

Zvierací salón Veselá Labka, ktorý sa nachádza v priestoroch našej kliniky opäť aktívne funguje. Pribudla k nám nová šikovná strihačka, a tiež sme vynovili samotné priestory...

Radi sme vám predstavili našu novú strihačku Dominiku, ktorá sa stará o úpravu zvieracích miláčikov v salóne Veselá Labka v Rači. Zameriavať práve na úpravu psíkov sa začala aj kvôli svojej láske k zvieratkám. Pri svojej práci postupuje vždy opatrne, s pozitívnym prístupom a nezabúda tiež na odmeňovanie chutnými pamlskami. Vo svojom odbore sa snaží neustále vzdelávať a zdokonaľovať, o čom svedčia aj jej úspešne absolvované kurzy a získané certifikáty, či osvedčenia.

Viac o Dominike sa dozviete na stránke Veselej Labky:

https://www.veselalabka.sk/sk/novinky/detail/do-salona-v-raci-nam-pribudla-nova-sikovna-strihacka

Vynovili sme priestory...

Neustále sa snažíme zdokonaľovať a prinášať vašim zvieracím miláčikom, čo najlepšie služby, a preto sme vynovili samotné priestory salónu. Zároveň sme pre vašich zvieracích miláčikov doplnili taktiež novučičkú kvalitnú hydraulickú vaňu. Nosnosť vo vani je až do 100 kg, takže u nás sú vítaní veľkí, dokonca obrí psíci. Na spodnej strane vane je protišmyková podložka, ktorá zaisťuje stabilitu zvieratka pri kúpaní. Aby bola zaručená dodatočná bezpečnosť, vaňa je vybavená madlami s možnosťou prichytenia psíka. Neváhajte a rezervujte si termín na presný čas.

https://www.veselalabka.sk/sk/novinky/detail/vynovili-sme-priestory-nasho-salonu-v-raci